Skip to main content

אודות יוניון רכב תעשייתיהיבואנית הרשמית של מלגזות TOYOTA בישראל

יוניון רכב תעשייתי בע”מ הינה היבואנית הרשמית של מלגזות TOYOTA, מותג הציוד התעשייתי המוביל בעולם, והינה חברת בת של יוניון מוטורס בע”מ הפועלת בישראל מאז שנת 1991.

לקטלוג המוצרים שלנו לחץ כאן

 

חזון החברה:

שותפות ארוכת טווח
עם לקוחותינו, תוך מחויבות להצלחתם העסקית;
עם עובדינו, תוך העצמה, אמון וחתירה למצוינות;
ועם הקהילה, באנושיות, בכבוד ובאחריות חברתית.


ערכי הליבה של החברה אשר מנחים אותה בכל פעילותה הם
:

  1. שירותיות – הלקוח מנקודת מבטנו תמיד במקום הראשון
  2. יושרה והגינות
  3. אחריות אישית
  4. עבודת צוות בכבוד הדדי
  5. שאיפה להשגת יעדים תוך שיפור מתמיד


הלקוח במרכז
מתוך מחויבות לשותפות ארוכת טווח עם הלקוח ולמען הצלחתו העסקית, מנהיגה יוניון רכב תעשייתי מדיניות של TOTAL SUPPORT לכל אורך מחזור החיים של הכלי, החל מאספקת מוצרים איכותיים ואמינים המתאימים לצרכי הלקוח, דרך עלויות שימוש ואחזקה נמוכות, שירות 24/7 של רשת מוסכים בפריסה ארצית המפעילה עשרות ניידות שירות, ועד לשמירת הערך בעת המכירה.


מלגזות
TOYOTA
TOYOTA עוצבה על בסיס ערכים ועקרונות מנחים המאפשרים לה לייצר מלגזות אמינות, לפתח מוצרים איכותיים וחדשניים באופן עקבי ולעמוד תמיד בחזית הטכנולוגיה והאיכות. חתירה לאיכות ללא פשרות, שיפור מתמיד למען שביעות רצון הלקוח, עבודת צוות תוך אחריות אישית, יושרה והגינות הם כמה מהעקרונות המרכזיים שמלווים את TOYOTA מאז הקמתה ומנחים אותה בכל שלבי הפיתוח והייצור. מאז יוצרה המלגזה הראשונה בשנת 1956, TOYOTA מקדישה עצמה למציאת פתרונות בתחום השינוע ומנתחת בקפדנות את דרישות הלקוחות באתרי פעילותם.


תהליך הייצור
שיטת הייצור הייחודית של TOYOTA המתמקדת באיכות חסרת פשרות ובהצבת הלקוח במקום הראשון, הובילה למהפכה בענף המלגזות ומיקמה את TOYOTA בין החברות המצליחות בעולם. תהליך הייצור של TOYOTA, המוכר לעתים גם כשיטת “הייצור הרזה” או “בדיוק בזמן” (just-in-time) הוא תהליך מוערך הנלמד ברחבי העולם. התהליך אשר שם דגש על שיפור מתמיד, על חשיבות מחויבותם של העובדים יחד עם האיכות חסרת הפשרות, זכה להכרה והפך לתו תקן אמתי.

 

חברת TOYOTA עוצבה על בסיס ערכים ועקרונות מנחים המאפשרים לה לייצר כלי רכב אמינים, לפתח מוצרים איכותיים וחדשניים באופן עקבי, ולעמוד תמיד בחזית הטכנולוגיה והאיכות. חתירה לאיכות ללא פשרות, שיפור מתמיד למען שביעות רצון הלקוח, עבודת צוות תוך אחריות אישית, יושרה והגינות הם כמה מהעקרונות המרכזיים שמלווים את TOYOTA מאז הקמתה ומנחים אותה בכל שלבי הפיתוח והייצור.

חברת TOYOTA היא אחת החברות המובילות בעולם לייצור מלגזות. החברה הוקמה בשנת 1956 ומאז ועד היום ייצרה למעלה מ- 5,000,000 מנועים תעשייתיים מתקדמים ואיכותיים. כיום מייצרת החברה במאות מפעלים ברחבי העולם והוציאה משעריה אין ספור רכבים, כלים וחלקי חילוף ברמה הגבוהה ביותר. הידע והניסיון הנצברים בחברה הם אלה שהופכים את מנועי המלגזות של TOYOTA לאיכותיים, חזקים ולמובילים בביצועים לאורך זמן.

חברת טויוטה מיישמת את תהליך ה”קאיזן” לכל רוחב החברה ובתהליכים המוטמעים בה. מדובר בשיטה העוסקת בזיהוי בעיות ובהפשטת תהליכים להובלת שינוי ממשי בחברה. החברה מיישמת בכלל התחומים והמחלקות השונות תהליכים של התייעלות, המאפשרים לה להיות חברה ירוקה יותר, יעילה יותר, חברתית יותר ובעיקר איכותית יותר עבור לקוחותיה.
קאי = שינוי, זן = טוב

קריאת שירות

קריאת שירות הינה פניה יזומה של יצרן הרכב אל בעלי הרכבים לשם ביצוע בדיקה ו/או פעולה מונעת ו/או תיקון ברכב.

חשוב לדעת
כאשר מחליט יצרן הרכב על פרסום קריאת שירות, נשלחים למשרד התחבורה פרטי הרכבים הנכללים בקריאת שירות זו.
עם קבלת הפרטים, משרד התחבורה שולח מכתבים לכל בעלי הרכבים ובהם מודיע על פרסום קריאת השירות ומה טיבה.
המכתבים נשלחים בצורה מדורגת ע"פ הוראות יצרן הרכב וזמינות חלקי החילוף הנדרשים לביצוע קריאת השירות.
במידה ובעל הרכב לא ביצע את קריאת השירות בתוך חצי שנה מיום קבלת המכתב ממשרד התחבורה, לא יתאפשר לו לחדש את רישיון הרכב ו/או להעביר בעלות על רכבו.
האם הרכב שלי משתתף בקריאת שירות?
על מנת לברר אם רכבך משתתף בקריאת שירות פתוחה, אנא מלא את מספר הרישוי של רכבך, כפי שמופיע ברישיון הרכב שברשותך.כל הזכויות שמורות ליוניון רכב תעשייתי בע"מ 2021 Web Development: apphill
בקרוב תוכלו למצוא את כל פתרונות השינוע שהכרתם כאן באתר