Skip to main

למפעילי מלגזות ההיגש שלכם מגיעים הארגונומיה הטובה ביותר, נכון?

אז מה טויוטה יכולה לעשות בשבילך?

המפעילים מבלים שעות ארוכות בישיבה כדי לבצע את החלק העיקרי של העבודה וזה כולל לעתים קרובות מתח ועייפות. המפעילים הם הנכס החשוב ביותר בתפעול העסק שלך, מה היית עושה בלעדיהם? אז בואו נסתכל על מה שפיתחנו כדי להפוך את המשימות המאומצות והיומיומיות שלהם וקצת מהנות יותר.

 Kaizen, שפירושו שיפור מתמיד, היושב ב- DNA של טויוטה במשך זמן רב מאוד. בעת תכנון מגוון המלגזות ההיגש החדשות של רפלקס, הושם דגש על הצבת המפעיל במרכז, המציעה תכונות חדשניות לשיפור ביצועי המפעילים שלך.

העלאת הארגונומיה לשלב הבא

נוחות נוחות  נוחות, האין זה אחד ההיבטים החשובים ביותר למפעילים (מבלי לשכוח בטיחות כמובן) בעת הפעלת מלגזה, כדי להצליח לעבוד ביעילות?

מאז ומתמיד שמנו דגש על נוחות המפעילים מאז מלגזת ההגש הרפלקס הראשונה שלנו לפני יותר מ -25 שנה חשבנו על נוחיות המפעילים . אבל הסדרה החדשה שלנו אנחנו מציעים ארגונומיה משופרת למפעילים שלך.

בעוד המפעילים יושבים ברוב משמרתם, יוכלו כעת ליהנות ממושב פנאומטי חדש ומתכוונן לחלוטין, כמו גם מגובה רצפת תא הנוסעים הניתן להתאמה חשמלית בלחיצת כפתור אחת. המבטיח למפעילים שלך נוחות מרבית ויעילות מוגברת.

אבל הנוחות היא לא רק המושב, נכון? כך ששיפרנו את חוויית הנהג עם בקרות חדשות: בצד שמאל יחידת ההיגוי עם תמיכת כף היד שופרה להרגשת נהיגה טובה יותר ובצד ימין, יש גם קונסולת שליטה ראשית חדשה הכוללת זרוע גדולה מנוחה.

תוספות נחמדות אחרות שיכולות להקל על חיי המפעילים כוללות תאי אחסון נוספים, נקודת טעינה לטלפון נייד ואפילו קישוריות בלוטות ', כך שהמפעילים שלך יכולים להאזין למוזיקה האהובה עליהם במהלך פעולותיהם.

בל נשכח את תא עם ההטיה הייחודית בסדרת הרפלקס E שתורם גם הוא להפחתת העומס והעייפות של המפעילים ומאפשר נראות מירבית בגובה. הגג השקוף האופציונלי מציע נראות ובטיחות אפילו יותר טובים.

חווית נהג אינטואיטיבית ואינטראקטיבית

חוויית המפעילים הולכת צעד אחד קדימה עם הרפלקס החדש, שכן הוא מצויד בתצוגת מסך מגע צבעוני לחלוטין המשולבת ביחידה בצד ימין

ידית תפעול (אופציונלית)

תצוגה אינטואיטיבית ואינטראקטיבית זו קלה לשימוש וקריאה, עם מידע חיוני בהישג יד. הוא מאפשר ליצירת דיאלוג נעים ופשוט בין מלגזת ההיגש למפעיל שלך. וזה אומר רמות גבוהות יותר של בטיחות ופרודוקטיביות במקום העבודה שלך.

פונקציות כגון בדיקת טרום הפעלה, הקשה על  ללוח מקשים ישירות ממסך המגע, כמו גם תכונה נחמדה נוספת כגון הודעות דו כיווניות. לדוגמה המפעיל שלך יכול לשלוח התראה במקרה שמתעוררת  בעיה במהלך הפעולה וטכנאי שירות יכול לשלוח הודעה לנהג שלך בבקשה לבקש חזרה לבסיס. כל התכונות הללו משפרות את הבטיחות ואת הפעולות היעילות.

במהלך ההפעלה המסך מספק מידע רצוף בצורה ברורה באמצעות סמלים אינטואיטיביים, כמו גם שימוש בצבעים ירוקים וכתומים לאישור הפעלה בטוחה. הנהג יכול לראות מידע כגון גובה הרמה, משקל עומס ויישור מזלג, כמו גם התראות קריטיות יותר כמו אזהרות על משקל יתר.

צג מסך המגע מספק גם למפעיל שלך גישה קלה לפונקציות הניתנות לתכנות כגון שליטה בתא המפעיל, הגדרת גבולות גובה הרמה ובחירת גובה ברמה מראש, כמו גם פרמטרי ביצועים.

תצוגה אופציונלית ברמה גבוהה מציגה את תצוגת המצלמה לדיוק בעת עבודה בגובה, ומשלבת גם מידע משקל מטען קריטי.

סידרת מלגזות היגש החדשה של טויוטה מדגם רפלקס ה- BT מציעה למפעילים שלך את חווית הנהיגה המהנה והבטוחה ביותר בתעשייה עם תכונות חדשניות המבטיחות פעולות בטיחותיות ונוחות בכל משמרות לאורך זמן תוך שמירה על הביצועים גבוהים.